De Spar in Hofstade die draait onder de vleugels van de Colruyt Group zal zijn deuren opnieuw open stellen voor de vele klanten op donderdag 25 september eerstkomende. Spar Colruyt Group Hofstade Aalst werd de afgelopen weken grondig vernieuwd. De winkel kreeg een frisse uitstraling met vernieuwde rayons en inkleding, een moderne charcuterie- en kaasafdeling en een broodafdeling die voortaan vooraan in de winkel te vinden is. Ook de volledige koelinstallatie werd vervangen door duurzame modellen, zodat de winkel helemaal klaar is voor de toekomst.
Vanaf donderdag 25 september viert het Spar-team de heropening met een feestelijk onthaal, kinderanimatie en tal van promo’s. Van 25 t.e.m. 28/9 krijgen klanten bij een aankoop vanaf € 40 een fles Gran Barón cadeau. Van 25/9 t.e.m. 1/10 krijgen ze per aankoopschijf van € 40 een deelnemingsformulier aan de kassa, goed voor een kans op een Egg-hangstoel van Paradisio.
Met de grondige vernieuwing kiest Spar Hofstade Aalst resoluut voor de toekomst. “We willen onze klanten een moderne, duurzame en tegelijk gezellige winkel aanbieden waar ze elke dag terechtkunnen voor verse producten, scherpe prijzen en onze persoonlijke service”, aldus Chantal.




