Deel dit bericht op uw sociale media

In Haaltert kan je in december je aankopen terug winnen…

Na het succes van vorig jaar, organiseert het Lokaal bestuur van Haaltert opnieuw haar eindejaarsactie “win je aankopen terug”. Mensen die hun aankopen doen bij deelnemende Haaltertse ondernemers, maken kans om 150 euro terug te winnen. De slogan van Lokale Economie “je haalt’ert hier” (je haalt het hier) roept op om in de maand december je kerst- en eindejaarsinkopen bij de Haaltertse handelaars te doen. “Onze eindejaarsactie is traditioneel een win-win voor onze Haaltertse lokale ondernemers en hun klanten. Vorig jaar werd er voor meer dan 100.000 euro lokaal aangekocht in kader van deze spaaractie. Hét bewijs dat zoekende klant en enthousiaste ondernemer elkaar steeds beter weten te vinden, er is voor elk wat wils, want je haalt’ert hier,” zegt Bart Ottoy, schepen van Lokale Economie.

Hou je kasticket van alles wat je in de maand december koopt bij een deelnemende lokale handelaar goed bij. Want als je voor een totaalbedrag van minstens 150 euro koopt bij minstens 3 deelnemende handelaars, dan kan je je 150 euro terugwinnen. Maar liefst 54 lokale ondernemers doen mee met de eindejaarsactie: winkels, kappers, optiekers, … en zelfs kinderdagverblijven. Bij elke deelnemende handelaar hangt een affiche van de actie en vind je een wedstrijdbox met enveloppen waar je je kastickets in kwijt kan. Voor 150 euro in je envelop? Post ze in één van de wedstrijdboxen.

Uit alle enveloppes met minimum 150 euro bij 3 verschillende deelnemende handelaars worden 5 winnaars getrokken. Zij winnen 150 euro. Als troostprijs worden 25 mooie en kwalitatieve Haaltertse winkeltassen voorzien. De Dienst Lokale Economie van het Lokaal bestuur Haaltert werkte deze actie uit met subsidies ter ondersteuning van de detailhandel van Provincie Oost-Vlaanderen. Je vindt informatie en de deelnemende handelaars op de enveloppes en op https://www.haaltert.be/eindejaarsactie-handelaars.

 

Cornelis Partners