Op vrijdag 30 januari komt auteur Katrien Ryserhove het verhaal van de moorden van Beernem met ons delen. Haar vader Alfons verdiepte zich reeds in deze materie. Katrien raakte gepassioneerd en ging verder met het onderzoek. Er verschenen reeds 2 boeken over deze onopgeloste zaak.
De kasteelmoord in 1915 op Baron Henri d’Udekem d’Acoz was de aanzet van een serie moorden die in mysterieuze omstandigheden gepleegd werden.
Katrien verrast ons tijdens deze avond met haar voordracht over de verrassende feiten. De laatste woorden met betrekking tot deze moorden zijn nog niet gevallen.
Wie alles wil weten over de onverklaarbare verdwijningen en onverwachte overlijdens in Beernem schrijft zich best snel in.
Om het nieuwe jaar in te zetten, trakteert het Davidsfonds Haaltert alvast met een drankje.
Praktisch:
Jeugdheem Haaltert – 31/01/2026 – 20 u
Inkom: 7 euro voor leden – 10 euro voor niet-leden
annemie.de.bleser@telenet.be – Tel. 0477/636 228
Inschrijven en storten kan op BE97 9731 6877 1849




