Op zondag 9 augustus en vrijdag 28 augustus wordt het sportpark van Lierde dé ontmoetingsplaats voor inwoners en bezoekers die willen genieten van livemuziek, animatie en een gezellige zomersfeer.
De Congéconcerten starten op zondag 9 augustus om 11u30 met een picknick en aperitiefconcert van Opus 7, de concertband uit Zottegem en Lierde onder leiding van dirigent Bram Minnaert. Bezoekers brengen hun eigen picknickmand en -deken mee en genieten van een gevarieerd muzikaal programma met populaire popmedleys, filmmuziek en Latin.
Vanaf 13u30 neemt The Party Kidz Show het podium over. Deze interactieve familie- en kindershow staat garant voor een namiddag vol muziek, dans, meezingers en entertainment voor jong en oud. Daarnaast kunnen kinderen zich de hele dag uitleven op het springkasteel, in de speeltuin of laten schminken.
Op vrijdag 28 augustus sluiten de Congéconcerten de zomer feestelijk af. Om 19u brengt Rok ’N Lol een energieke mix van Nederlandstalige en Engelstalige klassiekers en meezingers.
Vervolgens zorgt Dhont & The Hitmen vanaf 21u45 voor een spectaculaire partyshow met een aaneenschakeling van bekende hits. De avond wordt afgesloten door DJ Wes, die vanaf 23u15 het feest verderzet.
Schepen van Evenementen Katelijne Scheirlinckx kijkt alvast uit naar de zomeractiviteiten: “Met de Congéconcerten willen we inwoners en bezoekers samenbrengen in een warme en ontspannen sfeer. We kiezen bewust voor een programma dat verschillende generaties aanspreekt: van een gezellige picknick met live muziek tot familieanimatie en een bruisende feestavond. Zo creëren we ontmoetingsmomenten die van onze gemeente een levendige en gastvrije plek maken.”
De Congéconcerten zijn gratis toegankelijk en bieden voor elk wat wils. Het gemeentebestuur van Lierde nodigt iedereen uit om samen van deze zomerse muziekdagen een onvergetelijke editie te maken.
Foto v.l.n.r.: schepen Katelijne Scheirlinckx, Marlie Van Liefde, schepen Antoine Van de Maele, schepen Erna Antoine en schepen Jordy De Borre.




