Op 25 juni 1960 gaven Antoine Van de Velde (86) en Jeanine De Koninck (86) elkaar het jawoord. 65 jaar later genoten ze samen met kleindochter Katia, haar man Peter en achterkleindochter Katharina van hun huwelijksverjaardag. Ook schepen van Burgerlijke Stand Caroline De Meerleer (N-VA) werd op de Bergekouter met open armen onthaald om hun briljanten jubileum te vieren. Antoine en Jeanine hebben met veel liefde en inzet gezorgd voor hun kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Ze combineerden hun gezinsleven en hun werk met veel toewijding. Antoine was jarenlang actief in de voetbalwereld: eerst als speler, later als scheidsrechter. Jeanine combineerde haar werk met de zorg voor het gezin en het huishouden, en was bovendien maar liefst 13 jaar voorzitter van de gepensioneerdenbond van Hofstade.
Reizen was voor hen een gedeelde passie. Ze genoten samen en met hun familie van prachtige reizen naar onder andere Spanje, Turkije en zelfs Thailand.
“Het is ongelooflijk om te zien en horen hoe actief Antoine en Jeanine nog altijd zijn. Ze doen alles nog zelf in het huishouden en de tuin. En op zaterdag trekken ze eropuit. Hun wekelijks bezoek aan de markt zullen ze niet snel overslaan,” zegt De Meerleer.




