Op sportklas met Klim-Op

Deze week trok het derde leerjaar van Basisschool Klim-Op uit Bavegem richting Sint-Lievens-Houtem voor de sportklassen in De Fabriek.
Man Kei To uit Ninove trekt met medaille-ambitie naar WK G-badminton

Van 7 tot en met 14 februari vinden in Manama (Bahrein) de wereldkampioenschappen G-badminton plaats. Man Kei To neemt als enige landgenoot deel aan het kampioenschap.
Provinciebestuur Oost-Vlaanderen zorgt opnieuw voor veilig busvervoer voor Aalst Carnaval

Het provinciebestuur van Oost-Vlaanderen maakt werk van een duurzame mobiliteit. Daarom zorgt de Provincie ook dit jaar voor ondersteuning bij busvervoer richting Aalst Carnaval.
(her)opening – Mister Spaghetti Aalst

Mister Spaghetti, dé spaghettihotspot verwelkomt zijn gasten vanaf 9 februari terug na 2 weken verbouwen in een vernieuwde zaak.
Kunstacademie en infopunt administratief centrum slaan handen in elkaar voor warmere ontvangst

Op basis van het nieuwe meerjarenplan zet het lokaal bestuur sterk in op de verbetering van de dienstverlening.