Opbrengst boekenverkoop Cultuurhuis Stroming

De jaarlijkse boekenverkoop van Cultuurhuis Stroming en de bibliotheek in Berlare vorige woensdag was opnieuw een groot succes.
Ticketing Vicaris Village Dendermonde & Dendermonde loopt staan open

Na een bijzonder geslaagde editie in 2025 was het al snel duidelijk: dit verhaal krijgt een vervolg.
Gaudicanto brengt kerstliederen in WZC De Zwaluw in Vollezele

Gaudicanto, het groot vierstemmig koor uit Grimminge, verzorgt volgende maandag 22 december om 14 uur een kerstconcert(je) voor de bewoners van woonzorgcentrum ‘ De Zwaluw’ in Vollezele.
Vooruit-parlementslid Anja Vanrobaeys: “Inboedel failliete Tupperware brengt al meer dan 1 miljoen euro op, maar werknemers blijven in de kou staan”
Eén jaar na de aankondiging van het faillissement heeft de verkoop van de inboedel van de Tupperware-fabriek in Aalst volgens de curator meer dan 1 miljoen euro opgebracht.